سوالات متداول

معمولا سوالات متداول برای پرسش های مکرر در یک مورد که زیاد اتفاق می افتد نوشته و پاسخ داده می شود!
ما سعی کردیم تمامی سوالاتی که شاید ۱% باهاش روبرو شوید را برای شما توضیح دهیم.

فتوبات کارش چیه ؟

برنامه ما یک ربات اینستاگرام برای افزایش واقعی تعداد فالوور هست ، ربات روی یک سری تگ ها ، موقعیت های جغرافیایی وحتی جنسیت و یا فالوور های کاربران دیگر تنظیم می شود و برای شما فالوور از این لیست جمع می کند ، روش کار به این صورت می باشد که ربات با لایک کردن ، کامنت گزاشتن و فالو کردن مخاطبین آنها را به صفحه شما جذب میکنه . تمام تنظیمات دست خودتان می باشد و هر طور که دوست داشته باشید می توانید ربات را برنامه ریزی و کنترل کنید‌ ، علاوه بر این ها ربات قابلیت این را دارد که به محض این که کاربر جدیدی شما را فالوو کرد برایش یک دایرکت تشکر و خوش آمد ارسال کند و صفحه و کسب و کارتان را معرفی نماید . همچنین از داخل سایت می توانید پست با زمان بندی روی صفحه اینستاگرامتان ارسال کنید یا پست یک صفحه دیگر را repost کنید .

چرا لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن کاربران دیگر برای جذب فالوور جواب می دهد ؟

بهترین راه برای پیدا کردن فالوور برقراری ارتباط با کاربران جدید است ، ولی چه کسی وقت این کار را دارد ؟ ، ربات ما به صورت اتوماتیک و شبانه روزی این وظیفه را برای شما به عهده می گیرد و هر روز با سیلی از کاربران جدید روبرو خواهید بود .

آیا فالوور هایی که برنامه جمع می کند واقعی هستند ؟

بله ، صد در صد ، بر خلاف سایت های فروش فالوور که فالوور های تقلبی ( اکانت های از پیش ساخته شده و غیر فعال) به شما ارایه می دهند ، ربات ما فالوور های ۱۰۰٪ واقعی و فعال برای شما جمع آوری می کند.

آیا درگاه بانکی پرداخت آنلاین دارید ؟

بله ، به راحتی می توانید با استفاده از درگاه کاملا اتوماتیک بانک سامان اکانت خود را شارژ کنید .

آیا استفاده از فتوربات بی خطر است ؟

درصورت استفاده صحیح و رعایت توصیه های امنیتی ذکر شده در این صفحه ، بله ( عدم افزایش سرعت ناگهانی ، نگذاشتن کامنت تبلیغاتی ، استفاده از تگ های فارسی و … ) .

اکانت در چه وضعیتی شروع به کار کند ؟

برای شروع کار حتما‌!!! باید یک هفته از ثبت نام اکانت شما گذشته باشد یعنی اکانت اینستاگرام خود را حد اقل یک هفته راه اندازی کرده باشید ، عکس پروفایل داشته باشید ، ۶ عکس در اکانت خود آپلود کنید و با سرعت کم شروع به کار کرده و طی چند روز سرعت را به متوسط و زیاد افزایش دهید.

آیا می توانم زمانی که ربات روشن است با اکانتم کار کنم؟

ما شدیدا توصیه می کنیم در هنگام روشن بودن ربات از هرگونه فعالیت بجز چک کردن صفحه اصلی پروفایلتان خود داری کنید .

منظور از محدودیت سرعت اینستاگرام چیست ؟

اینستاگرام فعالیت اکانت ها را محدود می کند ، به این صورت که شما نمی توانید در یک روز بیش از یک مقدار کامنت ، لایک و فالو کنید ، برنامه ما برای رد نشدن از این محدودیت ها و جلوگیری از خطر های احتمالی برنامه ما با سه سرعت متفاوت کار می کند ، کم ، متوسط و زیاد که اکیدا بایستی در روز های اول کار با سیستم از سرعت کم استفاده کنید و طی چند روز سرعت را به مرحله بعد افزایش دهید .

چه زمانی از سرعت زیاد استفاده کنم ؟

افزایش سرعت به زیاد باید بعد از گذشتن از مرز ۳۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد ، و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت های کم و سپس متوسط در صورت خاموش نشدن گزینه های تنظیمات به طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید .

آیا نیاز به روشن نگه داشتن کامپیوتر خود دارم ؟

خیر ، ربات را تنظیم کنید دکمه آغاز را بزنید و ربات به صورت شبانه روزی بدون نیاز به حضور شما کار خواهد کرد.

فتوبات چگونه تعداد فالوور های من را افزایش می دهد ؟

ربات فتوبات به صفحات کاربران تنظیم شده شما ( بر اساس تگ ها ، موقعیت های جغرافیایی و کاربران هدف ) رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و همچنین کاربران جدیدی را فالو می کند ، با این کار ، کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوور های شما افزایش خواهد یافت !

احساس می کنم سرعت برنامه خیلی کند شده ، چه کار کنم ؟

احتمالا تگ ها ، موقعیت های جغرافیایی یا کاربران هدف خوبی را انتخاب نکرده اید یا اینکه تمام پست های منابع فعالیتان را لایک و کامنت گذاری کرده اید . بهتر است هدف های جدیدی را برای ربات مشخص کنید و ربات را ریستارت کنید .

چه تگهایی را انتخاب کنم ؟

تگ های شما باید حتما فارسی یا فینگیلیش باشند تا از ارسال کامنت/لایک برای کاربران خارجی جلوگیری شود (باعث ارسال گزارش اسپم توسط آنها برای شما میشود) ، سعی کنید از تگ هایی با تعداد پست بالا و آپدیت بالا استفاده کنید .

چه مکان های جغرافیایی را انتخاب کنم ؟

حتما مکان های جغرافیایی داخل کشور را انتخاب کنید تا از ارسال کامنت/لایک برای کاربران خارجی جلوگیری شود (باعث ارسال گزارش اسپم توسط آنها برای شما میشود) ، سعی کنید از مکان های جغرافیایی شلوغ استفاده کنید .

چجور کامنت هایی انتخاب کنم ؟

اول از همه از ارسال کامنت تبلیغاتی و بی معنی که باعث دریافت گزارش اسپم می شوند خودداری کنید ، کامنت های مثبت دو کلمه ای به زبان فارسی به لیست اضافه کنید که برای اکثر پست ها مناسب باشند.

سوال آیا ربات استوری یا پست یا ویدئو هم ارسال میکند؟

بله شما می توانید عکسهای مورد نظرتون وبرای ربات ارسال کنید و ربات در ساعاتی که شما تعیین می کنید ارسال می کند. ضمنا شما می توانید به صورت زنده عکس خودتان را ببیند به چه شکلی در استوری یا در صفحه شما در خواهد آمد!

آیا زمانی که من آنفالو میکنم تمام لیست من آنفالو می شود؟

خیر.شما می توانید فالویینگ(کسانی که به شما فالو بک داده اند) که مایل هستید در فالور های شما آنفالو نشوند را تنها با یک دکمه انتخاب کنید. و با خیال راحت کسانی که فقط به شما بک نداده اند را آنفالو کنید.